Skip to content

Mūsu sadarbības partneri

Mūsu sadarbības partneri ir mūsu foršā paplašinātā komanda, tie ir dažādi pakalpojumu sniedzēji, ar kuriem mums laika gaitā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība un kurus ar prieku iesakām mūsu viesiem.

Mēs  novērtējam ilgtermiņa sadarbību ar atsaucīgiem, pozitīviem un uzticamiem  partneriem, tāpēc mūsu galvenie kritēriji sadarbībai ir sniegto pakalpojumu kvalitāte un viesu apmierinātība.

Radīsim svētkus kopā!

Ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji

 Kafejnīca Strelīcija ar prieku palīdzēs pārsteigt Jūsu svinību viesus ar gardiem ēdieniem. Piedāvājumā pamatēdieni, salāti, uzkodas, gaļas, siera, zivju, dārzeņu un augļu plates, deserti un konditorejas izstrādājumi ar piegādi uz Svētku paviljonu.

Uzaicini uz pasākumu Pankūku Meistaru! Pankūku meistars piedāvā  iepriecināt bērnus ar jautrām un gardām figūrpankūkām. Pankūkas tiek gatavotas no dabīgām izejvielām un ceptas uz īpašām pannām bez taukvielām.

Canape.lv piedāvā gardas pirkstiņuzkodas banketiem, ballītēm u.c. saviesīgiem pasākumiem. Piedāvājumā salāti trauciņos, daudzveidīgas uzkodu, dārzeņu, augļu plates un deserti. Pasūtījumu saņemšana Salaspilī.

Fotogrāfi

Fotogrāfe Zaiga Šteina, biedrības “Foto vēstniecība” vadītāja. Zaigai lieliski padodas dabas ainavas un cilvēku portreti.

Jāzeps ir profesionāls kāzu fotogrāfs. Viņa devīze – “tikai izcils rezultāts katru reizi, kad esmu ar kameru rokās”!

Svinību dekorācijas

Līksmotava piedāvā hēlija balonus un balonu dekorācijas ar saņemšanu Salaspilī vai piegādi uz Svētku paviljonu. Pieejami arī dažādi svētku atribūti, karodziņi, sveces utt

Naktsmītnes tuvākajā apkārtnē

Dabas ieskauta, moderna brīvdienu māja pašā Daugavas krastā, ar kublu, ideāli piemērota romantiskai atpūtai divām personām, iespējams pasūtīt arī brokastis.

Trīs romantiski namiņi pašā Daugavas krastā, ar kublu un fantastisku Rīgas panorāmu. Namiņi piemēroti romantiskai atpūtai divām personām, bez mājdzīvniekiem.