Skip to content

Videi draudzīgs pasākums

Svētku paviljons ir dabai draudzīga pasākumu norises vieta.

Mums rūp tas, kādu vidi  atstāsim nākamajām paaudzēm tāpēc pievēršam uzmanību atkritumu daudzumam un iepējām tos nodot turpmākai pārstrādei.

Mēs labprāt piešķirsim Jums atlaidi paviljona nomas maksai, ja apņemsieties savā pasākumā ievērot vismaz trīs no zemāk uzskaitītajiem ieteikumiem.

Vairāk par videi draudzīgiem pasākumiem iespējams uzzināt šeit. Piedāvājam noskatīties arī īsu video par atkritumu šķirošanu un pārstrādi Svētku paviljonā.

Mūsu ieteikumi

Atkritumi

Aicinām pasākuma rīkotājus un apmeklētājus pašiem šķirot atkritumus pasākuma laikā un pēc pasākuma beigām. Paviljonā un teritorijā vienmēr ir pieejami ērti lietojami konteineri papīram, stiklam, plastmasai un pārtikas atkritumiem.

Ēdiens

Rūpīgi izvērtējiet pasākumam nepieciešamo ēdiena apjomu, lai neveidotos lieli pārtikas pārpalikumi. Ja neesat pārliecināti par nepieciešamo pārtikas daudzumu, labs risinājums ir vērsties pie mūsu sadarbības partneriem ēdinātājiem.

Dekorācijas

Izvērtējiet dekorāciju iegādes nepieciešamību. Ja iespējams, dekorācijas īrējiet vai pērciet tādas kuras, nedaudz izmainot, varēsiet lietot atkārtoti, kā arī jautājiet mums par dekorācijām, kas mums saglabājušās no iepriekšējiem pasākumiem.

Dzeramais ūdens

Lai saudzētu dabas resursus un mazinātu atkritumu apjomu, aicinām neņemt uz pasākumu līdzi dzeramo ūdeni plastmasas pudelēs, bet atveldzēties ar ūdeni no mūsu dziļurbuma. Ūdens pasākuma dalībniekiem pieejams bez maksas un neierobežotā daudzumā.

Materiāli

Aicinām pasākumā izmantot pārstrādātus,  pārstrādei nododamus vai otrreiz izmantojamus materiālus, piemēram, papīra salvetes no pārstrādātas celulozes, dekorācijas no taras paletēm, auduma dvieļus roku slaucīšanai utt.

Trauki

Aicinām bez papildus maksas izmantot mūsu piedāvātos stikla un keramikas traukus, kā arī vienreiz lietojamos traukus ēdiena pasniegšanai izvēlieties  no dabiskiem materiāliem, kas iegūti no atjaunojamajiem vides resursiem un ir kompostējami.