Skip to content

Biežāk uzdotie jautājumi

Jums ir jautājumi? Mums ir atbildes!

Piedāvājam Jums iepazīties ar viesu biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ar mūsu sniegtajām atbildēm iespējams iepazīties uzspiežot uz konkrētā jautājuma.

Svētku paviljons nepiedāvā pilna spektra ēdināšanas pakalpojumus, tomēr ir atsevišķi ēdināšanas varianti ko mēs varam nodrošināt – vairāk par to var uzzināt lapas sadaļā Iespējas.

Jā, noteikti. Ja vēlaties sadarboties ar kādu no mūsu pārbaudītajiem ēdinātājiem, lūdzam Jūs ieskatīties sadaļā Sadarbības partneri.

Minimālās paviljona nomas izmaksas ir no 100 eiro darbdienās līdz 120 eiro nedēļas nogalēs un svētku dienās. Vairāk par pakalpojumu izcenojumiem Jūs var uzzināt lapas sadaļās Cenas un Piedāvājumi.

Mūsu piedāvājums ietver paša paviljona nomu, autostāvvietu viesiem, kā arī visas viesiem pieejamās ērtības, kuras ir uzskaitītas lapas sadaļā Iespējas.

Svētku paviljona piedāvājumā nav iekļauta ēdināšana, dekoratora, florista, fotogrāfa pakalpojumi, dzīvā mūzika utt. Šo pakalpojumu sniedzēji, ar kuriem mums laika gaitā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība, ir norādīti sadaļā Sadarbības partneri.

Jā, noteikti! Sazinieties ar Agnesi 25772734, vienojieties par konkrētu dienu un laiku un saimniece labprāt Jums visu parādīs un izstāstīs. Priecāsimies, ja iepriekš sagatavosiet galvenos jautājumus.

Svētku paviljona sezona ir no aprīļa vidus līdz oktobra vidum. Parasti rezervācijas nākamajai sezonai sākam pieņemt 1. martā. Rezervācijas kāzām Svētku paviljonā iespējams veikt līdz 12 mēnešus pirms konkrētā datuma.

Svētku paviljons var uzņemt līdz 60 viesiem. Autostāvvietā var novietot līdz 15 vieglajām automašīnām.

Svētku paviljona darba laiks ir no plkst. 11 – 23. Ja paviljons ir rezervēts uz visu dienu, pieļaujam nelielas atkāpes no darba laika, bet pēc plkst. 23 nedrīkst trokšņot, atskaņot skaļu mūziku, utt.

Vienojoties par datumu, pasākuma ilgumu, viesu skaitu, Jūsu vēlmēm un pakalpojumu kopējām izmaksām. Rezervējot datumu, lūdzam iemaksāt drošības depozītu 50 EUR apmērā, kas tiks ieskaitīts pasākuma kopējās izmaksās. Vēlākais 2 nedēļas pirms pasākuma datuma gaidīsim no Jums rezervācijas apmaksu vismaz 50% apmērā no kopsummas. Nedēļu pirms pasākuma vēlreiz saskaņosim visas detaļas. Pasākuma dienā visiem norēķiniem ir jābūt veiktiem pilnā apmērā.

Pasākuma dienā saimniece parūpēsies, lai viss tiktu sagatavots saskaņā ar iepriekš norunāto, un būs klātesoša visu pasākuma laiku, lai pārliecinātos, ka viss norit kā plānots. Mūsu mērķis ir maksimāli parūpēties par to, lai Jūsu svētki noritētu skaisti un mierpilni gan Jums, gan Jūsu viesiem.

Labā ziņa ir, ka vasaras mēnešos Doles salā līst retāk nekā citviet, tomēr, ja laika prognoze būs nelabvēlīga, mēs nepieciešamības gadījumā izvietosim teritorijā papildus nojumes.

Svētku paviljonā ir labs dabiskais apgaismojums. Omulīgākai gaisotnei papildus iespējams aizdegt spuldzīšu virtenes pie paviljona griestiem. Spuldzīšu virtenes ir iekārtas arī lielajos kokos pie paviljona un pagalmā, tādējādi radot īpaši romantisku atmosfēru krēslas stundās.

Parasti dejas un citas viesu aktivitātes notiek Svētku paviljona pagalmā. Viesu rīcībā ir gandrīz 300 kvadrātmetrus plašs bruģēts laukums.

Jā, ja tās ir ievietotas stikla trauciņos vai cilindros.

Rezervējot datumu, drošības depozīta apmaksa notiek uz rēķina pamata. Norēķināties par pasākumu iespējams uz vietas skaidrā naudā vai ar norēķinu kartēm, kā arī apmaksājot mūsu sagatavoto rēķinu ar bankas pārskaitījumu. Pirms pasākuma norises norēķiniem jābūt veiktiem pilnā apmērā. 

Karstā dienā mēs atveram visas trīs paviljona ieejas, tādējādi nodrošinot papildus gaisa plūsmu, savukārt vēsākās dienās viesu omulības nodrošināšanai ir pieejami trīs gāzes sildītāji.

Nē. Svētku paviljons primāri ir svinību vieta brīvā dabā. Ja pasākuma dienā līs, mēs parūpēsimies par papildus nojumēm, tomēr laikapstākļu ietekme būs jūtama, un parasti mūsu viesiem tas patīk.

Jā, labprāt uzņemam arī viesus ar četrkājainajiem draugiem. Šajā gadījumā gan lūdzam viesus pašiem pieskatīt savu mīluļu uzvedību, kā arī parūpēties par to atstātajiem „sveicieniem” mūsu teritorijā.

Jā, smēķēšana ir atļauta tam atvēlētās vietās pagalmā un dārzā. Smēķēt paviljonā ir kategoriski aizliegts.

Rezervāciju bez papildus maksas ir iespējams pārcelt uz citu datumu, ja tas ir pieejams. Rezervācijas atteikuma gadījumā drošības depozīts netiek atgriezts. Visi pārējie maksājumi tiek atgriezti pilnā apmērā, ja rezervācija tiek atcelta vismaz nedēļu pirms plānotā pasākuma norises laika. Ja pasākums tiek atcelts nedēļā pirms pasākuma norises, iemaksātā summa tiek atgriezta 50% apmērā. Ja pasākums tiek atcelts tam ieplānotajā dienā, veiktā rezervācijas apmaksa netiek atgriezta.