Skip to content

Mūsu stāsts

Svētku paviljona stāsts aizsākās 2018.gadā un sākotnēji tas kalpoja par telpu tūrisma grupu uzņemšanai, bet kopš 2020.gada paviljons ir kļuvis par iecienītu svinību vietu dažādiem vasaras pasākumiem.

Saimniekojot Svētku paviljonā mēs novērtējam dabiskas lietas un patiesas emocijas, esam viesmīlīgi un draudzīgi ne tikai mūsu attieksmē pret viesiem, bet arī mūsu skatījumā uz apkārtējo pasauli.

Mēs zinām, ka katrs pasākums ir unikāls, tāpēc vienmēr strādājam ar individuālu pieeju, profesionāli un radoši, arī nestandarta situācijās!

Prieks iepazīties!

Mēs esam Agnese un Kārlis, Svētku paviljona saimnieki.

Ikdienā Agnese rūpējas par viesu uzņemšanu, bet Kārlis parasti nodrošina pasākumu norises tehnisko pusi.

Mūsu vērtības

Ģimenēm draudzīgs

Mūsuprāt, kupla un mīloša ģimene ir viena no lielākajām vērtībām jebkurā sabiedrībā, tāpēc mēs esam parūpējušies, lai Svētku paviljonā savus svētkus  varētu  nosvinēt ikviens – no 0 gadiem līdz sirmam vecumam.

Dzīvniekiem draudzīgs

Mūsu astainie draugi noteikti ir daļa no ģimenes, tāpēc droši ņemiet savu mīluli līdzi uz svinībām un baudiet pasākumu kopā, protams, pieskatot mīluļa uzvedību un parūpējoties par viņa atstātajiem „sveicieniem” mūsu teritorijā.

Dabai draudzīgs

Atrodoties dabas parka teritorijā, dzīvā daba būs klātesoša Jūsu svētkos – Doles salā mīt daudzveidīgi dzīvnieki un putni, kuri ir pieraduši pie cilvēku klātbūtnes. Šī iemesla dēļ aicinām viesus paviljonā nerīkot īpaši skaļus un trokšņainus pasākumus.

Videi draudzīgs

Mums rūp arī planētas kopējā nākotne, tāpēc pievēršam uzmanību atkritumu šķirošanai un cenšamies iztikt bez plastmasas. Viesiem piedāvājam stikla un keramikas traukus, kā arī vienreizlietojamos traukus no atjaunojamiem resursiem.