Skip to content

Pasākumu kalendārs

Kā darbojas pasākumu kalendārs

Pasākumu kalendārā ir norādīti jau rezervētie datumi un laiki. Ja pie pasākuma nav norādīts konkrēts sākuma laiks, tad šajā datumā paviljons ir rezervēts uz visu dienu.

Veicot rezervāciju uz konkrētu laiku, lūdzam ņemt vērā, ka starp pasākumiem plānojam vismaz 2h paviljona sagatavošanai. 

Datuma rezervācijas nosacījumi

Svētku paviljons uzņem viesus no aprīļa vidus līdz oktobra vidum. Pārējā laikā pasākumus Svētku paviljonā rezervējam tikai  īpaši vienojoties.

Jūs interesējošo datumu kalendārā ir iespējams rezervēt sākot no 1. marta. Rezervācijas kāzām Svētku paviljonā iespējams veikt līdz 12 mēnešus pirms konkrētā datuma.

Rezervējot datumu, lūdzam iemaksāt drošības depozītu 50 EUR apmērā, kas tiks ieskaitīts pasākuma kopējās izmaksās. Ja rezervācija tiek atcelta, drošības depozīts netiek atgriezts.

Lūdzam datumus rezervēt atbildīgi!

Norēķinu kārtība

Rezervācijas apmaksa notiek pēc vienošanās par datumu, pasākuma ilgumu, viesu skaitu, Jūsu vēlmēm un pakalpojumu kopējām izmaksām.

Vēlākais divas nedēļas pirms pasākuma lūdzam veikt rezervācijas apmaksu vismaz 50% no kopsummas. Pirms pasākuma norises norēķiniem jābūt veiktiem pilnā apmērā. 

Norēķināties iespējams uz vietas skaidrā naudā vai ar norēķinu kartēm, kā arī  apmaksājot mūsu sagatavoto rēķinu ar bankas pārskaitījumu.

Rezervācijas maiņa un atcelšana

Rezervāciju bez papildus maksas ir iespējams pārcelt uz citu datumu, ja tas ir pieejams.

Iemaksātā summa tiek atgriezta pilnā apmērā, ja rezervācija tiek atcelta vismaz nedēļu pirms plānotā pasākuma norises laika. Ja pasākums tiek atcelts nedēļā  pirms plānotā norises laika, iemaksātā summa tiek atgriezta 50% apmērā.

Ja pasākums tiek atcelts tam ieplānotajā dienā, veiktā rezervācijas apmaksa netiek atgriezta.