Skip to content

Skaistas svinības

Kāzu, kristību, apaļu jubileju svinības ir vieni no vissvarīgākajiem svētkiem mūsu dzīvē, tāpēc ir svarīgi, lai tie noritētu nevainojami.

Izvēloties rīkot svinības Svētku paviljonā, Jūs nodrošināsieties pret grūti prognozējamajiem laikapstākļiem – gan pret pārmērīgu karstumu pasākuma dienā, gan pēkšņi uznākušu lietusgāzi.

Svinības var ietvert tradicionālu ceremoniju, ko varēsiet sarīkot pašā paviljonā, mūsu plašajā pagalmā, ābeļdārzā vai pie dižozola saknēm.

Dabas klātbūtne pati par sevi ir neatkārtojams svētku noformējums. Papildus atmosfērai un akcentiem varat pievienot sveces, personalizētus dekorus, floristikas kompozīcijas.

Svinību dienā saimnieki sagaidīs un koordinēs visus svinību norisē iesaistītos – dekoratorus, ēdinātājus, svinību vadītājus, mūziķus utt., lai Jūs varētu pilnībā izbaudīt savu īpašo dienu.

Plānojot svinības, aicinām Jūs ieskatīties arī sadaļās Iespējas un Sadarbības partneri.

Skaistas svinības

Putnu dziesmu un dabas smaržu piepildīta īpašā diena, skaista ainava, svinību vieta ar mierpilnu gaisotni un plašuma sajūtu. Svētki brīvā dabā ir piedzīvojums!

Paviljona un teritorijas noma svinībām, 6h
Darbdienās (pirmdiena – ceturtdiena)
300 eiro
Nedēļas nogalēs (piektdiena – svētdiena) un svētku dienās
360 eiro
Paviljona un teritorijas noma svinībām uz visu dienu
Darbdienās (pirmdiena – ceturtdiena)
550 eiro
Nedēļas nogalēs (piektdiena – svētdiena) un svētku dienās
660 eiro
Paviljona un teritorijas noma svinību pieturvietai
Darbdienās (pirmdiena – ceturtdiena)
100 eiro
Nedēļas nogalēs (piektdiena – svētdiena) un svētku dienās
120 eiro

Ceremonijas vieta

Paviljona iekštelpas ir piemērotas svinīgai ceremonijai līdz 45 viesiem. Lielākam viesu skaitam piedāvājam izvēlēties ceremonijai dižozola pakāji vai mūsu plašo pagalmu.

Pirms ceremonijas mēs parūpēsimies par viesu sagaidīšanu un atspirdzinājumiem. Pēc svinīgās ceremonijas varēsiet baudīt šampanieti un uzkodas, fotografēties utt.

Lūdzam ņemt vērā, ka ceremonijas vietas sagatavošana ietilpst telpu nomas laikā, tāpēc plānojot svinīgo ceremoniju piedāvājam nomāt Svētku paviljonu un teritoriju uz pusi dienas.

Svinību vieta

Paviljona iekštelpas ir piemērotas svinību mielastam līdz 30 viesiem. Lielākam viesu skaitam piedāvājam klāt bufetes galdu un papildus ietilpībai izmantot mūsu plašo pagalmu.

Dejām, spēlēm un citām svinību aktivitātēm iesakām izmantot paviljona ārtelpu. Svinību noslēgumā, iestājoties tumsai, piedāvājam sagatavot vietu pusnakts rituālam zem dižozola.

Lūdzam ņemt vērā, ka svinību vietas sagatavošana ietilpst telpu nomas laikā, tāpēc plānojot svinības piedāvājam nomāt Svētku paviljonu un teritoriju uz visu dienu.

Svinību pieturvieta

Svinību pieturvieta stundas garumā ietver svinīgi klātu galdiņu četriem viesiem ar atdzesētu šampanieti un vieglām uzkodām paviljonā, ābeļdārzā vai dižozola pakājē. 

Pēc atspirdzinājumu nobaudīšanas, piedāvājam fotografēties  un saimnieka/ces vadībā kopīgi sagatavot savas īpašās dienas zāļu tēju maisījumu vai aromātisko augu pušķi. 

Lūdzam ņemt vērā, ka svinību pieturvietas brīvdienu datumos rezervējam ne ātrāk kā divas nedēļas pirms pasākuma norises.